Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki kigyógyult...

Van itt olyan aki kigyógyult valahogy ebből a félek kimenni, félek elmenni iskolába/boltba/dolgozni dologból?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez, pánikbetegség vagy szoc fóbia vagy mi más, a lényeg hogy nem tudok rá megoldást. Pedig így nem lehet élni. Elcsesztem a sulit mert sose mertem bejárni. Nincs egy érettségim sem. 30 elmúltam már. Sokat nem dolgoztam életemben, akkor is minden hónapban többször hiányoztam mikor épp bepánikoltam. Kirúgnak mindenhonnan, de ez nem csoda. Vannak egészségügyi gondjaim, orvoshoz sem merek elmenni, boltba sem.

Beszélgetni nem tudok senkivel semmiről, még neten sem igazán, van hogy itt az oldalon is rám írnak néha de itt sem merek válaszolni... annyira gáz. Élőben még rosszabb, ott még gyomorideg meg remegés is jön ha hozzám szól valaki.

Mi ezekre a megoldás?? Vagy nincs megoldás?


2015. okt. 26. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag a pszichiáter! Rengeteg időt elpocsékoltál! Keress valakit, aki elkísér. Miből élsz?
2015. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van megoldás. Ahogy első válaszoló írta kérj orvosi segítséget.
2015. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én orvos nélkül jöttem helyre.Korán mentem tescoba,amikor alig voltak emberek,és minden nap.Leküzdöttem a munkaundoromat is,én se dolgoztam 30 évig,meg hasonlók.Kis lépésekben kell előrehaladni,és magától elmúlik.Ha nem érzed jól magad,kimész a boltból,és ennyi,de próbálgatni kell.
2015. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns.
2015. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen van olyan aki kigyógyult ilyen betegségből. El kell menned pszichiáterhez. Az idegosztályra kell egy beutaló a házi orvosodtól. Ha másképp nem tudsz orvoshoz menni, akkor vegyél be előtte Valeriána Relaxból 2 szemet. Vegyél erőt magadon, mert ez így nincs jól. Napi szinten kezdjél el edzeni, ez is sokat fog javítani az idegállapotodon. Örömhormon szabadul fel aktív mozgás alatt.
2015. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb állapotban vagyok egy fokkal, mint a kérdező és tapasztalatból tudom, hogy a Valériána körülbelül annyit ér ebben a helyzetben, mint egy zacskó cukorka.


Én is pszichiátriára mennék, de mivel gondolom nem mernél befeküdni, meg kell próbálni a járóbeteg ellátást. Oda nem kell beutaló, csak egy időpont és ott kapsz majd nyugtatót valamint antidepresszánst ami segít. Ha pedig jobban vagy, akkor irány a pszichoterápia. Szerintem max 1 év alatt helyre tudsz jönni.

2015. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!