Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szám két szélén van egy...

A szám két szélén van egy piros folt. Ez mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szedek a pattanasaimra mar 4 honapja Isotretinoin gyogyszert, amitol nagyon kiszarad a borom, igy a szam is. Eloszor csak kirepedezett a szele, majd kesobb hol kisebb, hol nagyobb piros folt jelent meg a szam szelen, hol az egyik, hol a masik oldalon , de az utobbi par napban nagyon kijott mind a ketto oldalon es nagyon zavar. Ez lehet esetleg gombas fertozes is? Vagy csak a szel fujta ki? Nagyon aggaszt, mert nagyon csunya,emiatt teljesen magamba zarkozok es kerulom a tarsasagot. Ha kell kepet is csatolok rola. Koszonom a valaszokat.
2016. márc. 20. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez gomba gyanús. Nálam ez télen szokott leggyakrabban jelentkezni. Ki is fújja a szél néha, ha nem kenem, de pl. ha piszkos kézzel esetleg odanyúlsz akkor az is előidézheti. Én tudod mit szoktam? Megmosom a számat alaposan, fertőtlenítem azt a részt, majd minőséges jócskán zsíros szőlőzsírral bekenem. Ez kb 2 nap alatt megoldja a gondot nálam. Javaslom..mivel gondolom fáj, amikor szét húzod a szád..mosolyogsz stb...Na..húzd szét..és akkor kend be. Hogy a kenőcs mélyre hasson a pici sebbe.
2016. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gomba ellen kell kezelni, ez szájzug gomba.
2016. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cheilitis angularis, ne nyalogasd, kenegesd valami zsíros krémmel, pár nap alatt javulni fog, majd megszűnik.
2016. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!