Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kétségbe vagyok esve, ugyanis...

Kétségbe vagyok esve, ugyanis ma az iskolában "baleset" történt. Alul két maradó fogam kilazult, érzékeny és fáj ha mozgatom. Szerencsémre egy darab sem tört le belőle. Valakinek volt már hasonló problémája? Viasszaáll magától, vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 19:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Valami válaaaasz? Még mindig nagyon rossz,rágni is csak a másik oldalon tudok:(
2016. ápr. 2. 08:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,nem fog ez vissza állni
2016. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:( azért még jöhetnek válaszok
2016. ápr. 2. 19:03
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit tudnak vele csinálni? Annyira azért nem vészes,barátnőmnek is volt már ilyen,elvitték orvoshoz és azt mondták,hogy nem tudnak vele mit kezdeni,két hét és ugyanolyan lesz mint volt:) és igazuk volt,gyönyörű a fogsora😀
2016. ápr. 2. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Mindenki mas, mindenkivel mas baleset tortenik, es máshogy regenerálodik. Helyre johet magatol is, de nem kellene mozgatni. Epp ezert szoktak sinezessel rogziteni. Irany a dokihoz, ne legyel felelotlen!


(foghuzasnal is kilazitjak a fogat az alveolusbol, mivel a tied laza, igy siman kijohet!:) )

2016. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huuh koszi a segitseget! Mára már nem mozog,enni is tudok,persze csak óvatosan. Várok még egykét napot,hátha rendbejön teljesen,csak utána kísérlem meg az orvost:)
2016. ápr. 3. 07:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Magad okold, ha rosszul rogzulnek!!
2016. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,ma elmentem orvoshoz,azt mondta rá hogy magától fog fixálódni,csak pihentessem:) most nagyon megkönnyebbültem😌
2016. ápr. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!