Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ki ment kétszer a bal egyszer...

Ki ment kétszer a bal egyszer a jobb térdem. Ki ficamodott, legutóbb a jobb.3 hónapig porc erősítőt kellett szednem, és érzek valamit a térdemben, ami néha amikor elő jön feszít. Valakinek esetleg valami hasonló?

Figyelt kérdés
Azt mondták, megműtenek, illetve ki műtik belőle de amikor az ortopéd dokinál voltam, nem volt érezhető ez a dolog. Aggaszt! Viszont nem vagyok hülye, én is és anyukám is érezte már, többnyire akkor jön elő, mikor megterhelem a lábam! A térd csontom körül szokott észlelhető lenni, és az ujjammal egy erősebb nyomással vissza vagy be tudom nyomni, egy olyan helyre ahol nem érzem hogy feszít.Lehet hogy ez így hülyén hangzik, de fogalmunk sincs mi ez.

2016. jan. 16. 19:50
 1/3 anonim válasza:
Nekem szamtalanszor fordult mar ki. Ilyen nekem is szokott lenni, darabig ilyen rossz is lesz. Esetleg duzat meg? Be tudod normalisan hajlitani? Ha ilyenkor erzed hogy feszul akkor meg rajta van a duzzanat. En guggolni szoktam nekem ez segit. Erositi a terdemet, sport elott pedig kotelezo igy kisebb az eselye annak h ki forduljon.
2016. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát kicsit be van dagadva, de ez nem olyan érzés, hogy a duzzanattól feszül. Ez olyan, mintha egy kisebb golyó lenne benne, ami néha amikor érzem hogy oldalra ki jön feszít és nem tudom normálisan behajlítani van, mikor ülök be hajlított lábbal, és nem tudom ki nyújtani, csak úgy, hogyha újra be hajlítom és ki. mert egy bizonyos ponttól nem megy tovább olyankor. Az orvos azt mondta hogy ő arra gyanakszik hogy egy kisebb szalag össze csomósodott, és az 'bukkan néha fel' Köszönöm a választ. Ha rá érnél, beszélhetnénk erről egy kicsit üzenetben, mert egy cipőben járunk. :)
2016. jan. 16. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Ha érzed a csomót, akkor annak mindenképpen ki kéne deríteni az okát és meg kéne tőle szabadulni.Ha be van dagadva a térded az gyulladásra is utalhat, amin a halolaj segíthet.Érdemes lenne gyógynövény alapú porc és izület erősítőt fogyasztanod, ami még a szalagokat is feszesíti, amit élsportolók is használnak. Jobbulást!
2016. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!