Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat nagyon a bal...

Mitől fájhat nagyon a bal alsó fogsorom mögötti rész?

Figyelt kérdés
Elsőre azt hittem hogy a bölcsesség fogaim nőnek ki. De ez már a harmadik. Volt már hogy napokon át fájt, utána több hónapon át nem éreztem semmit, utána megint több napon át fájt, utána megint nem éreztem semmit. És most megint elkezdett fájni. Enni nem tudok rendesen, nagyon fáj. Most ezúttal amikor a bal alsó fogsorom mögötti rész elkezdett fájni, a torkom bal része is elkezdett nagyon fájni.
2016. ápr. 1. 22:08
 1/2 anonim válasza:
Márpedig ez bölcsesség fog lesz ha azon az oldalon még nem nőtt ki...nekem is ilyen volt amikor nőt és egyre jobban fájt amikor elkezdte az ínyemet átszakítani :(.Én plogosollal ecseteltem amitől kicsit jobb lett!Kitartást :)!
2016. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az pedig az szokott lenni.

4 bölcsesség fogunk van, minden sor mögött egy-egy, szóval ha már 2 volt és ez a 3. akkor lesz valószínűleg még egy ami ki fog nőni.

Vagy keresel valami ecsetelőt vagy fájdalomcsillapító erre a pár napra, vagy doki, aki vagy kiveszi vagy felvágja az ínyt, hogy ne feszítsen.

2016. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!