Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hiányzik a fogcsíra. Mit...

Zed345 kérdése:

Hiányzik a fogcsíra. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Hiányzik a fogcsíra az alső kettő fogamnál.

Tejfogaim voltak,most estek ki.

Teszem hozzá 20 éves vagyok :D

Elég hülyén nézek igy ki, meg igazából szarul is vagyok miatta.Műfogról mi a véleményetek?

Vagy esetleg mi lenne a kevésbé fájdalmas módszer amivel meglehetne oldani ?



2016. ápr. 8. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

fogorvos mit tanácsolt?


nekem csak 1 csíra nem volt alul, 3 metszőm van ott, de nincs rés köztük, fel se tűnik. Meg egyik kisrágó is tej még, mert ott se. Szuvas volt, orvos betömte pár éve, azóta jó, 28 leszek és funkcionál.

2016. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,

hasonlo helyzetben voltam -szintén 20 vagyok-, de nekem hamarabb kiderült a csírahiány, illetve nekem a fenti 2 db kismetszőnél volt. fogszab. után implantátumok kerültek be. de a foghiány megoldható híddal is pl. egy fogorvossal vitasd meg az opcioidal ,és érdemes többet is felkeresni.

Addig pedig csináltathatsz ún. fogklipszet, ez ált. műanyagból készül és legalább esztétikailag normálisan fogsz kinézni, nem látszik a foghiány. ez olcsó megoldás, de evéshez nem használható, kizárólag a hiány "eltűntetésére". kivehető, rápattintják a körülvevő fogakra.

Majd írd le a fejleményeket, addig is sok sikert :)


E.

2016. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!