Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék venni egy Oral-B...

Szeretnék venni egy Oral-B elektromos fogkefét. Milyet érdemes?

Figyelt kérdés
Az olcsóbb (5e) körüli eszközök is jók, vagy inkább a drágább, 20e körüli fogkefék között válogassak? Mi a különbség az olcsóbb és a drágább készülékek között?
2016. ápr. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont egy 5E körüli Oral-B Braunom van. Fél éve tökéletesen működik. Tartós elem kell bele, mert az enyém pl. gyengébb minőségű elemmel lassan forog, konkrétan megáll,ha rányomom a fogamra.

Arra számítanod kell,hogy a fogkefefej drága hozzá. Nyilván alapból lesz hozzá 1 db. De cserélni viszont kell időnként.

2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképpen akkumulátorosat. Jó a legolcsóbb is, úgyis csak egyféle funkciót fogsz használni. Nekem kb. 15 éve van, a harmadikat használom, eddig a legdrágábbakat vettem meg, most a legolcsóbbat, pont elég jó az is. Nem rajzol ki szmájlit a kijelzője, de ugyanúgy tisztít, mint a 30+ ezer forintosak.
2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tölthetőt (akksisat) vegyél mindenképpen.
2016. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alap van, tölthetős. Igazából a fej fontosabb, hiába van 100 000 Ft-os fogkeféd ha a fej gyenge és évente egyszer cseréled.
2016. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megvettem :) Sima Oral-B 3D white-ot vettem fégül floss action fejekkel.

Kicsit megzavart, mert azt hittem, hogy a 3D azt jelenti, hogy pulzáll is, pedig ilyen szempontból csak 2D-s (oszcillál, forog). De elég jó véleményeket írtak róla neten, úgyhogy nem viszem vissza :) köszi a választ!

2016. ápr. 19. 18:32
 6/6 A kérdező kommentje:
*pulzál
2016. ápr. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!