Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lesz szájpadlás-ívem?

Lesz szájpadlás-ívem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fogszabályzóm van február óta, és volt ilyen szájpadlás-ívem. Ám az lejött, de nem kaptam újat. Holnap megyek állításra. Az lenne a kérdésem hogy vissza fogom e kapi? Nagyon félek miatta, ha megint lejön, és a beszédem se volt túl jó tőle. Ja és általában egy ilyen mennyi ideig szokott lenni?

#fog #fogszabályzó #szájpadlás-ív
2016. ápr. 20. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kellett volna ilyet hordanom. Akkor azt mondták, hogy kb. 8 hétig lesz fent a szájpadlásomon. Végül nem volt rá szükség, mert másfajta készüléket kaptam. Mivel ennek az ívnek az a lényege, hogy kitágítja a szájpadlásodat én azt mondanám vissza fogod kapni, de persze attól is függ, hogy mennyire sikerült tennie a dolgát az ívnek amíg fent volt.
2016. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod! Most voltunk és nem kaptam szerencsér...most viszont ilyen rugót kaptam...Tudja valaki az mire jó?
2016. ápr. 21. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Örülök, hogy nem kellett visszarakni az ívet, biztosan nem volt egyszerű vele. Nem tudom, hogy milyen rugót kaptál, de ami nekem van rugó, az két fogamat köti össze. Az egyik fogam eléggé kiáll és gondolom a sima drót nem rugalmas annyira, hogy azzal meg lehessen oldani.De ez csak egy tipp.
2016. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod! Szerintem nekem is hasonló lehet, két fogamat köti össze, de közte is van egy fog...
2016. ápr. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!