Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sipolyos gyulladt gyökérkezelt...

Sipolyos gyulladt gyökérkezelt fogamat kihúzták. De a sipoly ezután is visszajött. Most legutóbb felvágták és kikaparták. De ezután is visszajött! Ha van fogorvos itt segítsen mi lehet a baj! Miért nem akar elmúlni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos, ez elég nehezen kezelhető betegség, ahogy néztem, de nem lehet, hogy mellette is rossz a fogad?

Mindenesetre nem ezért írtam, hanem én azt javaslom, hogy diólevél teával öblögess, vagyis ne is öblögesd, hanem tartsd rajta, és utána köpd ki.

Gyuri bácsinál is találtam a végbélsipolyra - úgy látszik, ez a leggyakoribb - ő még a lándzsás útifűt is írta, bár annak a friss nedvét. De a diólevél kiváló gyógynövény.


[link]

2016. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!