Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogszabályzó? És mi a...

Fáj a fogszabályzó? És mi a véleményetek a fogszabályzós emberekről?

Figyelt kérdés
13 vagyok, fogszabályzóra van szükségem. Nagyon félek tőle, mivel érzékeny a foghúsom, nagyon fáj ha megszúrják. És a többi osztálytársam csúfolni fog szerintetek?
2016. ápr. 28. 13:47
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom,hogy fáj-e mert nekem nincs,de nekem kifejezetten tetszik a fogszabalyzo.Ha nem hagyod magad biztos nem fognak miatta piszkalni
2016. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudok róla nyilatkozni, hogy fáj-e, de nekem is tetszik, tök aranyosak a fogszabályzós emberek/gyerekek.

És ne feledd, ez azért kell, hogy utána szépek legyenek a fogaid. Gondolj bele milyen jó lesz, ha ezt még most gyerekkorba letudod, és később nem kell ezzel foglalkoznod. :)

Természetesen lesz olyan, aki csúfolni fog. Sajnos ilyenek a gyerekek, mindenkit bántanak, aki egy kicsit is eltér az átlagtól. De te csak a külsődön próbálsz javítani, ez nem elítélendő dolog. Csak röhögni kell rajtuk, hogy milyen ostobák, hogy ilyen a gondolkodásmódjuk. :D

2016. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a masodik valaszolonak. Nekem sincs am bajom a fogszabályzós emberekkel, szerintem aranyosak.
2016. ápr. 28. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van fogszabalyzom nem is olyan reg tettek fel januarban:)Nekem az elso negy nap borzaszto volt igazabol nagyon fajt a szam a fogszabalyzo teljesen kikezdte..de utana hozzaszokott es ugyanugy elem az eletem mint fogszabalyzo nelkul:)Es igen biztos lesznek akik csufolni fognak de az ilyenekkel tenyleg nem kell torodni:)Mondjuk engem se csufoltak bar lehet csak azert mert 17 eves vagyok de szerintem sok cuki dicseretet is fogsz kapni:)Es szerintem is tenyleg aranyos es legalabb kulonleges:)
2016. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Nekem is van fogszabályzóm, és egyáltalán nem fáj. Picit gugás volt a szám, de az hamar elmúlt. Ha bármi kérdésed van írj! 12/l
2016. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia:) nekem is van már vagy másfél éve most fogom abbahagyni a hordását nekem csak akkor fájt 1 kicsit ,mikor állítottak rajta,de én ennek örültem,mert ha nem fáj akkor nem lenne később majd szép a fogsorod,nekem a 2 szemfogam állt ki és nagyon szépen helyre hozta :)a barátok és az osztálytársak meg nem cikiztek velem,legfeljebb néha hülyéskedésből beszóltak én meg vissza :D inkább a tesóm cikizett őt meg megvertem :D ne izgulj:)
2016. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!