Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olcsó elektromos fogkefét...

Olcsó elektromos fogkefét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyat amihez olcsó a pótfej is...
2016. ápr. 29. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és persze jól teszi a dolgát..
2016. ápr. 29. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Oral-B Vitality Precision Clean elektromos fogkefe olcsó, nekem is ez van, tökéletes, akciósan akár 3500 körül is hozzájuthatsz. A fej hozzá relatív, az eredeti olyan 2500-3500/2db mozog. A 8db-os 7000ft. 3 havonta kell cserélni, borzasztó sokáig elég.

Én vettem olcsó (1500Ft 4db) utángyártottat, 2 hónap alatt mind tönkrement, nincs indikátorszál benne ami jelzi hogy kopik és a rugó folyamatosan eltört pár nap/hét után. Inkább az eredeti.

2016. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oral-B Vitality, mint előttem írták. DM-ben akciósan vettem, 6500 Ft volt az eredeti ára, le volt árazva és a vásárlás végi kuponnal 3300 Ft volt. Ennyiért nagyon megéri. Pótfejet még nem vettem hozzá, majd kiderül. Láttam DM saját márkásat is, 2990 Ft-ért, ez is jó lehet. De gondoltam, ha majdnem ugyanannyi, akkor megveszem az Oral-B fogkefét. Jófogáson, vaterán is árulnak bontatlan pótfejet nagyon olcsón.
2016. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!