Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászat előtt vehetek be...

Fogászat előtt vehetek be frontint?

Figyelt kérdés

Sosem hat az érzésteleítő, nyilván a hatalmas félelmem miatt, mert míg a székben ülök semmim se zsibbad, mihelyt kilépek a rendelőből lezsibbad a fél fejem 4-5 órákra.

Ma viszont gyökérkezelésre megyek és így még soha sem féltem. Szeretnék előtte 2 szem frontint minimum bevenni. De az nem gátolja még jobban az injekció hatását?


2016. máj. 9. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha az érzéstelenítö nem hat, az NEM a félelem miatt van.


2. Ilyen esetben a fogorvosnak kell szólni, hogy keressen más megoldást.


3. Nyugtatót bevenni nem szabad, mert az érzéstelenítövel együtt igen problémás lehet.


4. Ha késöbb zsibbad el az arcod, akkor lehet, hoyg egyszerüen tovább kellene várni az érzéstelenítö hatására.


5. Ha ennyire pánikszerüen félsz, akkor adott esetben egy enyhe narkózis is szóba jöhetne.

2016. máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos xanaxot adott, mert féltem, a 0,25ös rendesen hatott. Egyszer kellett csak.

2 szem milyen frontint szeretnél bevenni? Mindenképpen szólj hogy bevetted!

Egyébként nem fog érzésteleníteni, a gyökérkezelés olyan fájdalmas érzéstelenítés nélkül hogy azon csak a nyugtató nem segít! Tehát a doki vagy rossz helyre adja vagy nem a lidokain a te érzéstelenítőd vagy valami más a gond nálad. Éber szedáción nem gondolkodtál?

2016. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!