Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok! Nektek hátulról...

Fogszabisok! Nektek hátulról is eltűntek a végén a rések teljesen?

Figyelt kérdés

1,5 éve van fent a fogszabályzóm és hátul az őrlőfogak között jó 2-3mm-es rések vannak még mindig és már egy jó ideje nem is változtak. Ezek a húzások miatt lettek egyébként, nekem bal fent 4-est, jobb fent pedig 6-ost húztak, mert a 6-os tömött volt és inkább azt húztak, mint egy ép fogat.

Felülre pedig most kaptam meg a gumiláncot, a hátsókra meg blokkot kaptam, gumit nem, úgyhogy gondolom most egy darabig megint nincs esély, hogy azok hátrébb kerüljenek. Kérdésem, hogy ez így jól van, vagy majd később még visszatérnek ezekhez is? Nálatok hogy zajlott?



2016. máj. 10. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
En eleg friss fogszabis vagyok szoval januar ota van fent..de egyebkent nekem is szoktak resek lenni van amikor nagyobb van amikor kisebb es tuti elfog "tunni" ez folyamatosan valtozik meg igy is:)
2016. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem már kb egy éve levették...és nyugi hátul nem marad semmi rés...pl nekem csak egy van ami igy utolag nem tetszek(mert most lehet jobban eszrevenni,akkor azt hittuk h nem igy lesz) h a felso allkapcsom elorebb van mint az also es itt van res 😕 de mind1 ,nyugi hatulrol elfog tunni 😉
2016. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!