Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hét múlva kapok fogszabályzo...

1 hét múlva kapok fogszabályzot valaki azt mondta hogy fogat is húznak akkor. De miert? Miert kell kihuzni a fogamat ha fogszabályzot kapok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem húztak, mert gyerekkori ujjszopástól álltak ki a fogaim. Barátnőmnek húztak, mert -ha jól tudom a nevét- farkasfogai voltak, és ha nem húzzák ki, csak kifordultak volna még jobban, így meg a helyükre igazították a többi fogat.
2016. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es hogyha pont elol van olyan fogam akkor elol fogatlan leszek, vagy ez hogy van?:)
2016. máj. 25. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmikepp sem leszel fogatlan:D ugy igazitjak a fogszabit hogy jo legyen:)
2016. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:)) koszonom hogy valaszoltal:-)
2016. máj. 25. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
ha torlódnak a fogaid és azért kell a fogszabályozó, akkor húznak fogat, DE (szinte) sosem az elsőket! az első 6 fogat általában érintetlenül hagyják, hiszen az fontos az esztétikailag fontos.
2016. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ertem! Koszonom higy valaszoltal
2016. máj. 26. 14:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy##
2016. máj. 26. 14:57
 8/8 anonim válasza:
Nekem is van, nem fogják ki húzni ha csak nincs farkas fogad, az elsőket csak akkor szokták mikor nem tudják vissza állítani de olyan nagyon ritkán van.
2016. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!