Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma reggel amikor megpróbáltam...

Ma reggel amikor megpróbáltam eltüntetni a lepedéket a nyelvemről észrevettem, hogy helyenként vérzik a nyelvem és azóta is ég és fáj még soha nem fordult elő és fogalmam sincs, hogy mi okozhatja, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
csak nem borotvával próbáltad eltüntetni a lepedéket?
2010. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feher lepedek nekem is van a nyelvemen az valami gomba, de a verzest nem tudom.
2010. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pici piros hólyagszerű képződmények is vannak rajta ... megvagyok ijedve nem tudom ezt mi okozhatja... azt tudom, hogy korábban a páromat és engem gombával kezeltek de már vége a kezelésnek és rendbejöttünk. ha orálisan is történt a dolog akkor valószínű, hogy még mindig fennállna a betegség és ez okozza? már mindketten tünetmentesek vagyunk ... másfél éve vagyunk együtt és még nem voltak ilyen jellegű problémáim kicsit kétségbe vagyok esve, hogy ezt mi okozhatja ...
2010. ápr. 10. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el az első bekezdés végén van

2010. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocsi, mindjárt linkelem a másikat

ez nem az amit akartam linkelni :)

2010. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


bocsi, nem tudom hogy került oda az az oldal, ez lesz a jó!

2010. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!