Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Üdv! Pár hete tömték 2 fogamat...

Üdv! Pár hete tömték 2 fogamat, mind a 2 másik oldalon van. Az első naptól fogva nagyon nehezen tudok rágni akár kenyeret is, mert annyira fáj mind a 2 tömött fogam. Mit kellene tennem? Menjek vissza a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, annak egyáltalán nem szabadna fájnia tömés után! Max hidegre-melegre lehet picivel érzékenyebb!

Menj vissza, de semmiképpen sem ahhoz az orvoshoz, akinél voltál!

2016. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem bele írni,hogy arra is érzékeny ha erősemmen össze harapok.. :S
2016. jún. 2. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:

persze,k mert sz@rul tömték be, és nem illeszkedik rendesen a másik fogsorhoz.


Úgy, ahogy van, el van rontva! Mondom, hogy normál esetben nem szabadna fájnia tömés után!!!

Pancser volt az orvos.

2016. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, irány egy másik, hozzáértő fogorvos. Ha elárulod, merre laksz, ajánlásokat is kaphatsz. Egyáltalán nem lenne szabad fájnia a tömött fognak.
2016. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül pancserség, a betegnek segítenie kell abban, hogy nem magas-e a tömés, csak az a baj, hogy ő meg az érzéstelenítőtől nem is érzi normálisan. OK, ott van az a festékes papír a nyomáspontok ellenőrzésére, de az se teljesen százas. Én mindig addig csesztetem a fogorvost, amíg jónak nem érzem a hrapást, nem szabad úgy otthagyni, hogy ez nincs meg.


Vissza kell menni és pár perc alatt lecsiszol belőle, ehhez nem kell érzésteleníteni, a tömőanyag csiszolása nem fájhat.

2016. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

másik orvoshoz menj az majd megcsinálja rendesen

oké, hogy magas lett, de annak se fájnia kéne, ha nem illeszkedik...

2016. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vissza a fogorvoshoz, mert az is lehet, hogy gyökérkezelni kell.
2016. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem magas egyik se,mert sikerült lecsiszolnia,szóval lehet hogy gyökér kezelés lesz belőle mert sokan mondták hogy lehet az lenne a leg jobb és már néztünlegs másik fogorvost!
2016. jún. 4. 11:14
 9/10 A kérdező kommentje:
*néztünk
2016. jún. 4. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is fájt már tömés után, szerintem csak mert érzékeny lett a behatolástól, de pár nap után elmúlt, azóta semmi.
2016. jún. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!