Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet vérhólyag a számban?

Mitől lehet vérhólyag a számban?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mitől alakult ki, eléggé fáj és kellemetlen. Tegnap vettem észre, miután megittam a relatív forró kávémat. Kinyomtam és sokkal jobb lett és már-már azt hittem, hogy teljesen elmúlt, de ma a relatív forró vacsilevesemnél, megint kiújult. Igaz, jelentősen kisebb, de ez nem feltétlen vigasztal.

Lehet, hogy leforráztam?


Eléggé félek, hogy valami komoly problémára utalhat :(


2016. jún. 4. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a forró ételtől, de pl afta is, ha van otthon Phlogosolod, akkor öblögess vele és pár nap alatt elmúlik. Kár volt nyomkodni, még elfertőződik, elmúlt volna magától is.
2016. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én még a paradicsomra gyanakszom. Mostanában megint rákaptam, pedig néha aftám lesz tőle :(


Most amúgy ilyen fehér színű, nem véresedett be újra.

2016. jún. 5. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már véres aftám, 2 nap alatt elmúlt, Phlogosol a fájdalmat is csillapítja.
2016. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!