Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Első fog közt tömés?

Első fog közt tömés?

Figyelt kérdés
A mettszőfogam melletti fogon van egy pici lyuk. Nem fáj, de nem akarom húzni. Félek hogy elrontják, mivel front oldalon van. Van itt olyan, akinek hasonló helyen van tömése? Olvastam hogy van már lézeres tömés.

2016. jún. 7. 20:07
 1/6 anonim válasza:
A Fogorvosok ma már olyan precíz munkát végeznek,hogy szebb lesz a fogad,mint előtte. Nyugodtan menj el vele.
2016. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Maszekhoz mennek amugy. Azert aggodom mert tenyleg nagyon pici, lehet be sem tomi, nem tudom. Ne furja ki a fel arcom:/
2016. jún. 7. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van betömve a metszőfogam, hogy az új fogorvosom csak a röntgenen látta a tömést, szabad szemmel nem. Pedig több mint 20 éve tömték. Szóval nyugi, nem fog látszani.
2016. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem az első fogam konkrétan félbe letört (6 éve) és akkor olyan profin felépítette egy magánorvos, hogy azóta sincs vele semmi gond. :)
2016. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már van esztétikai tömés, nekem nem látszik, hogy be van tömve, foggal egyszínű.
2016. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmi szükség húzásra, ez fel se merüljön benned! Ma már olyan anyagokkal és technikával dolgoznak a fogorvosok, hogy észre sem fogod venni a kezelés után a különbséget. Olyan lesz, mintha ott sem lett volna az a pici lyuk! :)
2016. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!