Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha kiesett a...

Mit tegyek ha kiesett a vérdugó foghúzás után?

Figyelt kérdés
Voltam a fogorvosnál azt mondta hogy be van gyulladva és gennyes. Aztán kitisztította a jukat a gennytől. Majd bele tett valami zöldes színű valamit aminek olyan furcsa csípős mentolos féle rossz íze volt. Utánna pedig gézt. És azt mondta hogyha nem fog fájni akkor 2 nap múlva kiszedhetem. Ki is szedtem mert nem fájt. De nagyon nagy a juk. Ja és felírt egy dalacin nevű gyógyszert amit szedek is ugy ahogy előírta. Ja és ha gennyesedik a seb az baj? És mit csináljak a jukkal hogy megvédjem attól hogy belekerüljön valami?

2016. jún. 9. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Másik oldalon egyél, és szedd a gyógyszert, ha elkezd fájni a foghúzás helye, akkor menj vissza a fogorvoshoz.
2016. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!