Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után egy héttel...

Foghúzás után egy héttel "kopik" ki a vérdugó. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hete húzták a fogam és azt mondták 3-4 napig nem lehet tejeset meg a másik oldalon rágjak óvatosan és ezt be is tartottam bőven. Már nem is fáj csak egy picit sajog néha viszont a benne lévő vérdugó, ahogy eszek és bele-belemegy az étel egyre kisebb lesz, kopik. Ez baj? Vagy normális? Nem fog elfertőződni? Egyszer már volt ilyenem és még az első nap kiesett belőle és begyulladt, nagyon sokáig szenvedtem vele.
2015. jan. 28. 20:51
 1/3 anonim válasza:
91%
Szerintem nem normális,kb 2 hétig még ne egyél azon az oldalon.
2015. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem eszek azon az oldalon, nem is tudnék, de akaratlanul is belemegy mindig valami...
2015. jan. 28. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét után már simán öblögettem zubogtatva, ettem is ott. Teljesen normális, hogy a húzás helyébe kaja megy, ki kell öblögetni. Az első 72 óra a kritikus, utána már elég fixen ül ott az a vérdugó, aztán meg már be is hámosodik a felszíne egy hét alatt. Hidegre-melegre még érzékeny lehet a húzás helye, de amúgy ha nincs fájdalmad akkor egész biztosan rendben van a dolog, nem fog elfertőződni semmi, mivel már teljesen le van zárva a húzás helye, maga a "gödör" alja/oldala. Remélem érthetően meg tudtam fogalmazni.
2015. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!