Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek mennyi ideig volt fenn...

Kinek mennyi ideig volt fenn a fogszabi? Mennyire volt súlyos a probléma?

Figyelt kérdés
Fogszi előtt álló 15\L

2016. jún. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Januarban tettek fel..es 2 evet mondtak..Nem azt mondom hogy huu de durva volt..de azert ereztem hogy kell a fogszabi:) most lesz 5 honapja hogy fent van..es olyan durvan rendbe hozta hogy csak nezek:)Igazabol mar most levetetnem de nyilvan nem veletlen mondjak azt az idot amit mondanak:)
2016. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is volt, nekem is 2 évet mondtak, ahhoz képest 4év után vették csak le... Persze, nekem durva volt a fogam elrendezettsége, de 2 év után szinte tökéletes volt... A többi csak pénzlehúzás volt igazából, hiszen semmit nem változott azalatt a 2 év alatt már. Mindig kitaláltak valamit, hogy még ezt meg azt meg kell csinálni, volt hogy csak gumikat cseréltek rajta (aktiválgatták össze vissza, semmit nem éreztem és különbséget se láttam) de azért a havi -5000 az megvolt..:) vigyázz kihez mész, jól meg kell gondolni
2016. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem magánrendelőbe mész, nem tudnak lehúzni. Ott csak az anyag árát kell kifizetni (az is olcsóbb), meg a végén ha meg akarod hálálni.

Nekem nagyon durva volt, az egyik szemfogam a szájpadlásomon volt például. Most már szép, csak gumit kell hordanom ami összehúzza a két fogsort. Most van fent két és fél éve, remélem nemsokára leszedik, azt mondta, minél többet hordom, annál hamarabb kész.

2016. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!