Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömött fogam majdnem két...

Tömött fogam majdnem két hónap után is rossz, furcsa, mi lehet a baj amikor az orvos mindent rendben talált?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hónapja tömtèk újra a fogam, mert az előző tömés ki esett. Egyik nap annyira fájt hogy aludni sem tudtam. Érzékeny volt hidegre melegre és fájt ha hozzáértem. Enni sem tudtam rajta. Elmentem sürgőssegire de semmit nem találtak csak antibiotikumot adtak. Azóta teljesen helyre jött, de még mindeg olyan furcsa nem fáj csak olyan mintha nagy lenne a tömés. Ma visszamentem a fogorvishoz de szintén nem talált semmit. Mi lehet a baj? Volt már valakivel hasonló?
2016. jún. 15. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Tömés utan is lehet érzékeny a fogad.

neked kell mérlegelned, h meddig tudod így húzni, lehet egy idö utan mar nem lesz érzékeny, viszont ha igen, gyökerkezelni kell.

2016. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nagynak érzed, akkor lehet, hogy be van gyulladva és azért feszül. Valószínűleg ezért esett ki az előző tömés is. Ha még viszonylag ép fog, akkor érdemes lenne gyökérkezeltetni és úgy betömni.
2016. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az orvos tömés előtt is megnezte hogy szükség van e gyökérkezelésre. Röntgen csinált előtte, a sürgőssegin is röntgent készített semmi baj nem volt. Van még 2 fogam ami szintén úgy lett újra tömve hogy nem lett gyökérkezelve és sosem volt velük baj. Szóval nem értem :(
2016. jún. 15. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta érzem nagynak a tömést amióta be lett tömve az előzővel semmi baj nem volt. 14 évig volt benne
2016. jún. 15. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék egy másik fogorvoshoz is. Én is éreztem egy tömés után, hogy kényelmetlen, feszül a fogam. Kb. 1,5-2 hónap után a tömés szétfeszítette a fogamat és kettétört. Szóval, szerintem nézesd meg még más orvossal is.
2016. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már két különböző orvosnál is voltam de semmi :(
2016. jún. 15. 20:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor tömte az idióta 3 injekciót adott be úgy hogy nem várt utána egy percet sem hanem neki állt. És nem egy injekciót adott több helyre hanem három különbözőt. Ez lehet baj ? Az injekciók után olyan rosszul lettem hogy szedultem és úgy vonszolt a receptiorol a hölgy a kocsimhoz
2016. jún. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!