Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fogkrémről (AP-24)?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a fehéritős fogkrémet néztem ki, online lehet rendelni. Elég drága, de sok helyen láttam, hogy egy két használattól tényleg sokkal fehérebb lett a foguk.

Én igaz nem dohányzok, de attól sárgák a fogaim, és sok rajta a lepedék, pedig rendszeresen mosom.

Ti használtattok e ilyen AP-24 fogkrémet, és ha igen milyen? :)

23 L



#fogkrém #NuSkin #AP-24 #fehérítős fogkrém
2016. jún. 20. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szedesd le a fogkövedet, csodákat fog tenni
2016. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már voltam köszi, nem erre voltam kiváncsi ;)
2016. jún. 21. 10:31
 3/7 anonim válasza:
Nekem fehérebb lett tőle a fogam. Szerintem megéri. Igaz nem olcsó, de mégis kevesebb mint az orvosi fogfehérítés.
2016. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alexandra8803 válasza:
0%
Nagyon szépen fehérít és ha leszedetted a fogkövet, évekig nem lesz vele újra gondod! Ha szeretnél kedvezménnyel vásárolni, írj nyugodtan privátban! 🙂
2016. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És akkor kérj egyszerű mezei FÜGGETLEN felhasználói véleményt tapasztalatot.

Ez a gyakori kérdések annyira jó, mert annyi baromság van rajta ketdezve, hogy nem releváns oldal mindenfélét reklámozni rajta.

Esküszöm néha a facebooktol menekülve szívom magamba az emberi kérdéseket és tapasztalatok, mert itt idosebb fiatalabb tapasztalatlan és tapasztaltabb és rengeteg színes, köztük humoros és hulye válasz is erkezik.

De basszus. Ez most igazán kellemetlen élmény, hogy a fogkrém qva jó, és tök véletlen épp privátban lehet rendelni valakitől.

2018. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan reklámot láttam ehhez a fogkrémhez,hogy beszarás! Olyan sárga fogakból semmi nem csinál hófehéret.....ha így lenne mindenki ezt venné
2018. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alexandra8803 válasza:
Havonta 3-4 millió darab fogy belőle. De mivel nem reklámozza tv például, a netes hirdetéseket meg senki nem nézi, na meg nem kapható boltban, ezért nem mindenki ismeri. Én pont ennek a fogkrémnek a hatása miatt kezdtem el üzletszerűen foglalkozni a NuSkinnel. Ja és hogy szeretnél rendelni, itt válaszban? Szponzor nélkül nem lehet vásárolni a cégtől. Gondolom a rendeléshez szükséges adatokat pedig nem szívesen írná ki senki sem ide például...
2018. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!