Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fájhat egy nagy foghúzá...

Meddig fájhat egy nagy foghúzás helye?

Figyelt kérdés
3 napja kihúzták az alsó hatos fogam,mert a gyökértömés után is fájt. Azt mondta a fogorvos jobb lesz így de a húzás iszonyúan nehezen ment mert össze volt csontosodva az álkapcsommal.Normális ekkora húzás után hogy napi 4 dalacin és cataflám mellett éjjel is fáj annak hogy felébredek ? Mit tegyek?
2016. jún. 26. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Körülöttem mostanában egyre gyakoribb a fogászatos jövés-menés, anyukámnak két fogát is húzták valamivel több, mint egy hetes különbséggel. Kb. két hónapig fájt neki. Persze enyhült menet közben, de a durva húzások hetekig fájnak. A barátnőm apukájának is nem sokkal előtte húzták, neki is macerás volt, és hetekig fájt neki is. Nála is ez a csontosodás volt a probléma. Szóval nem akarlak elkeseríteni, de sokáig fog fájni. Ha tudod, akkor nézd meg, hogy nem gennyes-e vagy nem érzed vér ízét a szádban. Ha ilyesmi van, akkor menj vissza a dokihoz az a legbiztosabb. Ha a fájdalomcsillapító nem jó próbálj meg váltani, nem egyformák.
2016. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Dalacin ugye egy antibiotikum, a fájdalmat nem csillapítja semennyire. A Cataflamból persze nem tudom, mennyit eszel, abból is négyet? Az mondjuk már eleg durva. Amúgy igen, szerintem normális, hogy ennyi idő után még fáj. Nekem úgy egy hétig fájt elég rendesen.
2016. jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Dalacinnak kell legalább 5 nap, hogy levigye a gyulladást, addig is borogasd hideg vízzel az arcodat, ha még jövő héten is ennyire fáj, akkor menj vissza a fogorvoshoz.
2016. jún. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!