Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihuzassam vagy ne?

Kihuzassam vagy ne?

Figyelt kérdés
Egyik oldalt a szemfogam fentebb van mint kellene és ezért a metsző fogamat is nyomja hátra. Volt fogszabályzóm is de nem rögzült és visszaállt. Kihuzassam a leghátsó fogamat hogy legyen helye a szemfogamnak és metszőfogamnak vagy ne? (Nővéremnek ugyan ez volt a baja, kihúzták hátul a fogát és helyre állt, csak ne nem volt fogszabályzója) . Valakinek van tapasztalata ebben?

2016. jún. 24. 12:35
 1/2 anonim válasza:
Hát én a helyedben elmennék egy fogorvoshoz simán megkérdezni, kikérni a véleményét. Nyilván azt fogja mondani, hogy ő nem szívesen húz ki egy ép fogat, legalábbis nekem most ezt volt, csak nekem problémás is volt, fájt. Én kihúzattam, bár neked nem fáj. Sajnos ebben nem nagyon lehet segíteni, amíg nem fáj addig végül is nincs gond, de ha fáj, akkor egyből fordulj fogorvoshoz. Mert akkor be is gyulladhat a nyomástól.
2016. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a probléma csak az hogy elől nyomódik össze a fogam és egyre csak zsúfolódik, a kérdés hogy fogszabályzás után érdemes e kihuzatni (ugyebár mert visszállt ahogy volt)
2016. jún. 24. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!