Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok valaki tapaszt...

Fogszabályzósok valaki tapasztalt már ennyire pozitív elmenyt, többi lent?

Figyelt kérdés
3 napja rakták fel a rögzített fém fogszabályzóm és annyira kényelmes hogy az valami hihetetlen. Nem hogy nem zavar de komolyan nagyon jó érzés. Több lány is mondta már hogy nagyon jól áll és az igazat megvallva le se akarom szedetni :D szerintetek fent lehet hagyni tovább mint ami a tervezett kezelesi idő? Utánna ugyis kellene hordanom éjszakait hogy hejbentartsa és arra gondoltam akkor lehetne inkább ez fent még egy evet vagy másfelet. Nagyon megszerettem komolyan pedig tényleg csak 3 napja van fent :) várom válaszaitokat véleményeteiteket! 27F
2016. júl. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám rá, hogy kellemes, mert nem mindig az (főleg aktiválás után), de maga a tudat, hogy azon dolgozik az a cucc ott a számban, hogy szép mosolyom legyen, az szuper. Már akkor fülig érő vigyorokat produkáltam, amikor feltették, pedig akkor még olyan volt a fogsorom, mint a cirkuszkerítés. Nekem is fém van. Üdv a klubban! :) 34N
2016. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem fájni ugyan fájt, de a kinézetét én is különösen szerettem. Viszont nem tanácsos tovább fent hagyni, mivel minél tovább marad fent, annál hülyébben fog kinézni a fog felszíne levételkor, meg nehezebb mosni is, könnyebben szuvasodik a fog. De Japánban van, hogy tökéletes mosolyra divatból tetetnek fel. :)
2016. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyet nem tapasztaltam,azt tudom miután feltették még semmi probléma nem volt,este már annál több.4 napig nem tudtam enni azután kezdett el jobb lenni.Nekem talán az volt a pozitív élmény hogy már egy hónap múlva látszott a változás..és napról napra láttam/látom ahogy alakulnak a fogaim.És az is igaz,hogy én se akarom le szedetni persze várom a végét,de nagyon nagyon megszerettem én is. :) 18L
2016. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!