Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok, belegondoltat...

Fogszabályzósok, belegondoltatok már ebbe? Többi lent, érdekes!

Figyelt kérdés
Képzeld el hogy apokalipszis van és nincs senki aki levegye a fogszabályzód! El tudnád fogadni a tényt, hogy örökké fogszabályzós leszel? :)
2016. júl. 5. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagy kunszt leszedni...
2016. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
azért lelehet szedni magadnak is végső esetben, nem egy ilyen videó van fent neten.
2016. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó oké:) de tételezzük fel hogy nem tudjuk leszedni!
2016. júl. 5. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:

A Nap felszínén 28-szor nagyobb lenne a súlyunk a nagyobb gravitációs vonzás miatt - de nem ez lenne ott a legnagyobb problémánk.

Na ez is hasonló dolog...

2016. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző komment tökéletesen összefoglalta a dolgot.

Egyébként tényleg nem nagy dolog leszedni, de ha tegyük fel nem tudnám, akkor elfogadnám, hogy az leszek, kisebb gondom is nagyobb lenne ebben az esetben.

2016. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belegondoltam mar. Arra jutottam, hogyha szetvagok a brackettek kozott nehany drotot, szurofegyverkent is hasznalhatom.
2016. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez igen :D jöhetnek még válaszok! Oké hogy hülye kérdés de ha belegondolsz mégse annyira mert megtörténhet :D
2016. júl. 6. 00:21
 8/8 anonim válasza:

Én már belegondoltam. :D

Nem fogadnám el, csak találnék a túlélők közt egy fogorvost, aki leszedi. Ha meg nem, akkor inkább leszedném magamnak valahogy, de biztos nem élnék örökké fogszabályzósan. De ez szerencsére nem fenyeget, mert már levették. :D

2016. júl. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!