Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hová mehetnék fogorvoshoz?

Hová mehetnék fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogat húzatni és tömetni, viszont a falu fogorvosához nem szeretnék menni, számos rossz talasztalat fűz hozzá. A környéken a magándokik rendkívül drágák. Nem tudom hogy működik ez az ingyen kezelésesdi, annyit tudok, hogy a körzetis ingyenes. Rajta kívül vannak még orvosok akiknek kötelességük engem ingyen kezelni?

2016. júl. 8. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy fizetsz, vagy a körzeti.
2016. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link] vehetem ig%C3%A9nybe a fog%C3%A1szati ell%C3%A1t%C3%A1st?


Szóval ingyen, tb-re (kivéve pótlás, fogszabi) ellát a lakóhelyeden kívüli tb-ellátású fogdoki, ha azt mondja neked, mehetsz hozzá.

(Ha sürgős ellátásra van szükséged (pl. nagyfokú fájdalom, vérzés stb.), akkor még csak igent sem kell mondani a településeden kívüli dokinak, mert köteles ellátni téged.)

Ha elutasítják a jelentkezésedet, akkor hívj fel pár helyet, csak lesz valaki, aki igent fog mondani. Ne felejtsd el: ha elfogad valaki, ingyen fognak ellátni (kivételeken kívül). Ha pénzt akar kérni, adjon részletes számlát és menj el azonnal a betegjogi képviselőhöz. Részletes számla hiányában ne fizess!

2016. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak országos ellátottságú klinikai helyek is, ilyen pl. a Pesten lévő Szentkirályi u.i fogászat, ahová bárki mehet, tb-re ingyen.

Felhívhatod őket és tudnak tanácsot adni, milyen más országos ellátottságú hely van még, ami közelebb van hozzád.

2016. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez volt az a fogalom, amit kerestem, köszönöm szépen!:) féltem, hogy nem fogják érteni mire szeretnék kilyukadni :)
2016. júl. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!