Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek fogfajas ellen?

Mit tegyek fogfajas ellen?

Figyelt kérdés
Valoszinu hogy no a bolcsessegfogam...vagyis en csak erre tudok gondolni. Hatul faj nagyon mar napok ota. Aludni se birok ez miatt ami nagy baj mert dolgoznom kell. A fajdalomcsillapitokra mar immunis vagyok annyit bevettem. Mindent kiprobaltam. Szegfuszeg, kamillatea es tarsai...de semmi. Azt hiszem megbolondulok hamarosan. Ilyen fajdalmat meg sosem ereztem,raadasul ejjel nappal....:( Segitsetek! (Megyek majd orvoshoz holnap, de addig valami bevalt trukk jol jonne)
2016. júl. 9. 07:17
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Azon kívűl, hogy jól pálinkázzál be más ötletem nincs, mondjuk akkor meg másnapos leszel.
2016. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig is tegyél hideg vizes borogatást az arcodra és öblögess, vagy kend be töményen Phlogosollal, de elmehetsz fogászati ügyeletre is, ott megröntgenezik és kapsz rá gyógyszert ha kell.
2016. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 9. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!