Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma fogjak kihuzni az egyik...

Ma fogjak kihuzni az egyik egeszseges fogam. Mire szamitsak? Mikorra mulik el kb a zsibbadas?

Figyelt kérdés
Fogszabalyzom van eleinte ugy indult nem fogjak kihuzni azt a fogam ami picit beljebb van hanem majd fogszabalyzoval elore hozzak..vegul egy masik fogorvos 2 honapja mondja hogy o azt kihuzatna..igy kilesz huzva nem felek..csak attol hogy befog-e dagadni az arcom vagy kek,sarga,zold foltos lesz-e?es ha ep fogrol volt szo akkor utana nem annyira fog fajni?

2016. júl. 12. 00:57
 1/5 anonim válasza:
Nem biztos, hogy be fog dagadni. Ha simán ki tudja húzni, akkor nem szabadna bekékülnie sem. De ha nagyon aggódsz miatta, amint hazaérsz, kezd el borogatni az arcodat, az segít. Tejes dolgokat egy ideig kerülni kell és ne szívogasd, mert akkor később áll el a vérzés.
2016. júl. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában 3-4 óra a zsibbadás, én 2 injekciót kaptam és 6 órán át zsibbadtam. Nem volt utána se dagadás, se kék-zöld folt.

Csak aznap fájt amikor húzták, amikor kiállt a zsibbadás, de fájdalomcsillapítóra elmúlt.

2016. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2016. júl. 12. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, már túl vagy rajta :)

Nem vészes, nem fog bedagadni (csak úgy érzed majd) és nem lesz semmilyen foltos sem, hisz gondolom nem bölcsességfogat vagy nagyon hátul lévőt húznak, bár azt már szájsebész csinálná. Utána kb. 5 órán keresztül fog zsibbadni, lehet kevesebb. Mire elmúlik a zsibbadás, már nem lesz minek fájnia, nem nagy dolog.


Tudom mit beszélek, 4 ép csont fogamat húzták, szintén fogszabályzás miatt.

2016. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tulvagyok rajta igen:)en csak azert paraztam mert kb fel 10kor huztak es en mentem 1re nyari munkazni es paraaztam hogy mi lesz:D bar miutan kiment a zsibbadas a szunetben bekellett vennem egy fajdalomcsillapitot:)picit felvolt dagadva de miutan kiment a zsibbadas az is elmult:)es tenyleg nem volt folt meg semmi:D koszonom!:)
2016. júl. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!