Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki húzassam vagy ne? Maradjon...

Kakukktojás13 kérdése:

Ki húzassam vagy ne? Maradjon tovább fent és legyen szép, vagy maradjon így és maradjon meg az egészséges fogam?

Figyelt kérdés
Állandó felső fogszabályzóm van. 2014 szeptemberében rakták fel tehát lassan két éve. Amikor felrakták én eredetileg foghúzásra mentem ugyanis bal oldalon már húzott egyet és a jobb oldal következett, de azt mondta rakjuk inkább fel, mert szerinte befér.Azt mondta útközben is ki tudjuk azt a fogat húzni. Ez azóta is húzásra vár. Három hónapja kérdeztem meg először hogy mikor húzzuk ki. Azt mondta, hogy miért nem tetszik? Mondom de, de úgy tudom szimmetrikusnak kell lennie.A válasz az volt, hogy döntsem el én, hogy húzzuk e ki vagy sem. Holnap kell vissza mennem.Így egy kicsit ferdék és attól félek ha így marad és leveszi akkor még jobban el fog ferdülni (arra az oldalra ahol van hely). De mindenki le akar beszélni róla, mert hogy egészséges fog és az orvos is sajnálja kihúzni. Mit csináljak?

2016. júl. 11. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egészséges fog kincset ér.

Nekem teljesen szimmetrikusak az alsó, és a felső fogsoraim. Viszont kivehetők! Ne akard....

2016. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam, hogy csak 1-et húz ki.. Húzasd ki, különben kezdheted előröl a szabályzást rossz harapás vagy elcsúszott középvonal miatt!
2016. júl. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kihúzta. :)
2016. júl. 13. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!