Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor ehetek? Foghúzás után...

Mikor ehetek? Foghúzás után vagyok.

Figyelt kérdés
Ma húzták délután 5 órakor a bal felső 4-ik fogamat. Még zsibbad a szám, és fáj egy kicsit a helye valamint még vért is köpök.

2016. júl. 14. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom tejterméket nem szabad, de a mákos rétes annak minősül?
2016. júl. 14. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:

2 óra után már ehetsz ha addigra az érzéstelenítő kiment. Persze óvatosan , és figyelve, hogy ne azon az oldalon rágj ahol húzták a fogadat.

Mákos ételt meg 1 napig ne egyél mert a seb még nyílt. Ezt onnan tudom, hogy nekem is húztak, és én rákérdeztem a mákos ételre, mert tervemben volt, hogy eszek mákos gubát.

2016. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj nincs nagyon gusztusom így enni, hogy közbe még vérzik és fáj. :(
2016. júl. 14. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha délután 5-kor húzták a fogadat már nem szabadna vérezni. A fájdalom az normális-
2016. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vérzik durván, csak néha kiköpöm a felgyülemlett nyálat, hogy ne nyeljem le és az még véres egy kicsit...
2016. júl. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!