Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj hogy ha felrakják a...

Papp Loli kérdése:

Fáj hogy ha felrakják a fogszabályzót? És honnan tudjam hogy jól fog-e állni?

Figyelt kérdés
Fogszabályzós leszek, és már nagyon várom hogy felrakják, de akkor is félek.
2016. júl. 17. 22:43
 1/6 anonim válasza:
Amikor a tappancsokat rakják az nem fáj, viszont mikor rárakták nekem a gumit meg ráhúztak a drótra az elég kellemetlen volt, meg utána feszíteni fog, meg kell szokni, először nem lesz valami kellemes főleg az első hét de aztán megszokod. Az hogy jól fog e állni azt csak akkor tudod ha már fent lesz de biztosan jól fog állni még ha az elején máshogy is látod:) Mikor nekem rakták fel egyáltalán nem tetszett viszont azóta szeretem és jól is áll😊
2016. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem 3 évig volt fogszabályzóm😊

Az elején borzasztóan fájt, kb 3 napig rettenetes volt, vagy 1 hétig nem tudtam csak puhább dolgokat enni.

Gyakran előfordul, hogy felsérti a fogszabi a szánknak a belsejét, de ez normális, elmúlik egy idő után. Lehet viaszt használni ha vészes a helyzet.

Ha megszoktad, akkor már semmi baj nem lesz vele, maximum ha húznak rajta, állítják, akkor lehet pár napig fájdalmas.

Azt nem tudod így, hogy jól fog állni, de bízz a legjobban, annyira szörnyű szerintem senkin se lehet.

Remélem, tudtam segíteni

Ha van még kérdésed, írhatsz privit

16/l

2016. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Meg meg attol felek hogy huznak e, es felek hogy fajni fog. Valkinek huztak? Es ha igen fajt?
2016. júl. 20. 20:02
 4/6 anonim válasza:
Külön a fogszabi miatt fogat kihúzni? Vagy a fogszabályzó húzására gondolsz?
2016. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát az első! Attól félek hogy mielött fel rakják ki kell húzni egy fogam, vagy többet! És ettől nagyon félek!!😩
2016. júl. 28. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden eset egyedi, ha a fogszabályzós orvosod nem választja az egyszerűbb utat, miszerint egyszerűbb kihúzni 3 mm hiánynál fogakat, hanem megoldja máshogy, akkor király, nem lesz túl sok rossz dolog benne. Lgalábbis nekem nem volt semmi olyan, ami nagyon fájt volna, csak kellemetlen. Szurkolok, hogy ne húzzanak fogat:) Mikor mész hozzá és hányszor voltál már? Vettek már lenyomatot a fogaidról?
2016. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!