Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogam rohad, el kezdett...

A fogam rohad, el kezdett eltűnni, többi lent?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy fogalmazzak..Nem cigizek, nem iszok alkoholt. Jobb és bal oldalt, is, a 2 fogam között el kezdett ki "rohadni", A nyelvemmel is, és a kezemmel is ki tudom tapintani, és látszik is, hogy kicsit szürkésebb lett.(Fehér a fogam..) Mit jelent ez?
2016. júl. 28. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el fogorvoshoz? Valószínűleg el vannak szuvasodva a fogaid, minél többet vársz vele, annál szarabb lesz.
2016. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most láttam csak. "Házilag" nem lehet valahogy orvosolni? Amúgy.. vérvételhez van valami köze(kell?)? Mert, akkor, nem mehetek..
2016. júl. 28. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vérvétel, lehet fogröntgen kell, de az sem biztos. Menj el mielőbb fogorvoshoz, addig ameddig nem fáj, lehet két fog között szuvasodik és még simán be lehet tömni.
2016. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két fogam között, és igen, fog szuvasodás, mihamarabb elmegyek. Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 29. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos elég ritkán küld vérvételre. El van szuvasodva, szerintem erről röntgent sem készít, hisz egyértelmű. Be fogja csak tömni, jobb lesz minél előbb elmenni, amíg csak csúnya és nem fáj. Ha már fáj akkor már lehet, hogy húzzák is majd.
2016. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!