Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek visszaálltak a fogai...

Akinek visszaálltak a fogai mert nem hordta az éjszakai fogszabályzót, az azért van mert nem szenvedett eleget vele és leszarta, vagy miért tesz valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy azt a kis figyelmet amit igényelne ahhoz, hogy fenntarthasd amiért 2-3 évet "szenvedtél"/küzdöttél..leszarja


Vagy nagyon ritka az ilyen? Itt olvasom ezeket



2016. júl. 28. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annak ellenére visszacsúszott, hogy hordtam, úgyhogy simán el tudom képzelni, hogy olyan is van, aki meg nem hordja, és mégsem csúszik vissza. Nyilván ők is ebben bíznak.
2016. júl. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rosszul volt megcsinálva az éjszakai, ez nem lehet?
2016. júl. 29. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nappalit vette le túl korán, csak apró esztétikai 'hiba' volt: rés van az első két metszőfogam között, ezt kellett (volna) összetolni, kb. 3 hónap alatt szép lett, majd fél év után levette, utána jött az éjszakai, és azt egy idő után már fel sem bírtam tenni, annyira szétcsúsztak a fogak, de akkor már nem álltam neki másik dokit keresni, mert el is költöztünk :(
2016. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem egy kicsi rés lett az első két fogam között, amikor abbahagytam az éjszakai hordását az orvos javaslatára. Előtte, volt, hogy nem hordtam pl. amikor beteg voltam és taknyom nyálam egybe folyt. Az orvos szerint akkor is kellett volna hordanom. Lehet, hogy kellett volna, és akkor még minimálisan se csúsztak volna vissza. Csak hát ugye nem akartam megfulladni...
2017. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem személy szerint sosem volt problémám, az éjszakai hordásával, egészségi állapotomtól függetlenül tudtam hordani mindig


És most akkor vissza az egész?

2017. ápr. 16. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!