Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen állandó fogszabályzó...

Milyen állandó fogszabályzó típust ajánlotok? (van még egy pár kérdés)

Figyelt kérdés

Fémen semmiképp nem szeretnék (sem semmi olyat ami szinte világít a számban, hogy "NÉZZÉTEK FOGSZABÁLYZÓM VAN!!"

Az átlátszó/fehér/fog színű müanyagok mennyire sárgulnak be?

Melyik látszik a legkevésbé?

Azt hallottam, hogy az ívet is meg lehet csináltatni fehérre...ez igaz? Ha igen, ezt mindenhol vállalják?


egy kicsit tartok is tőle :/

Több helyen is ilyeneket olvastam:

-fönnmaradt a ragasztó

-leszedték a fogzománcát is

-a fogait kihúzták

-levették és pár hét múlva visszaállt az eredeti helyére

-tönkrement alatta a foga... meg hasonlók

Ezek mitől függnek, hogy bekövetkeznek-e?

SZTK-kat ajánljátok? Vagy ott szokták elbaltázni az egészet? Vagy ez magán rendelőkben is megesik?


A válaszokat előre is köszönöm.


Kinek milyen tapasztalatai vannak?



2015. szept. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem egy fogdokit kérdezel?
2015. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fogat azért kell kihuzni elötte hogy ne torlodjon össze megint ha leveszik a szabályzot, ha azt akarod hogy ne látsszon van olyan amit a fogak hátuljára kell ragasztani, de az nagyon drága...

a többit a fogdokitol kérdezd

2015. szept. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia.

Az 'átlátszó' fogszabályzót ha jól tudom,bem minden esetben lehet igényelni. ( hozzáteszem, hogy nagyságrendekkel drágább mint a fém)

Ha fenntmaradt a ragasztó,az azért van,mert a fogorvos nem szerte le a fogtól, rossz munkát végzett.

Foghúzás akkor lehetséges,ha az illetőnek túl nagyok a fogai,és nem férnek el a szájában a szabályozásnál. Nekem 4fogamat fogják kihúzni ezért. De ha szépen megcsinálják,semmi nem fog látszani belöle :)

Ami után leszedik az állandó fogszabályzót, éjjelit kell hordani min. Fél éven keresztül.

Sztk ban támogatott a készülék,viszont sok idő,mire odáig eljutnak,hogy felrakják a fogszabályzót.

Sok sikert :)

2015. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A helyesírási hibákért elnézést kérek.
2015. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszönöm szépen
2015. szept. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!