Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

Bölcsességfog eltávolítás utáni tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap vették ki a bal alsó bölcsességfogam,nem varrták be,lyuk van a helyén.

Nem szivogattam meg semmi,a vérzés elállt,öblögettem minden evés után(írták a papíron),szájvizet is használok,de félek a nyílt sebtől,hogy begyullad. Nem eszek tejeset,csak pépeset,puhát.

Mennyi idő után ehetek tejterméket,vagy keményebbet?

Minden utasítást betartok,mégsem vagyok teljesen magabiztos.

Nem fáj,nem dagadt fel az arcom sem.

Tapasztalatok,tanácsok? Előre is köszönöm.



2016. aug. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

amíg nem fáj, nem dagad, addig minden rendben.


amint a vér betömte a lyukat, azután ehetsz tejeset, csak utána a vér felszínén ne maradjon ételmaradék.. amiben a baktériumok elszaporodhatnak.


keményet akkor ehetsz, amikor akarsz és amikor tudsz.

2016. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most a helyén elkezdtek fehér kis akármik keletkezni ami tuti nem kajamaradék,hisz kijött volna öblögetésnél. Ez jó jel,ugye?
2016. aug. 12. 13:49
 3/3 anonim válasza:

Tejes dolgokkal várj egy hétig szerintem. Illetve ne emelgess, ne hajolgass, mert abból könnyen baj lehet.

A fehér az jó jel, amikor nekem húztak, mondta a doki, hogy a sebek majd láthatok fehér dolgokat, ne ijedjek meg, gyógyul.

2016. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!