Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felül lyukas a fogam, hova...

Felül lyukas a fogam, hova kapom majd az érzéstelenítőt? Fáj a fogtömés?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A tövéhez kapod a szurit az ínybe, hogy az ideget elzsibbasszák. Nem fáj a szuri se, max feszítő érzés, utána meg aztán semmit nem érzel. Ne félj.
2016. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Az ínyedbe kapod.Nekem érzéstelenítő nélkül tömték mert allergiás vagyok rá.Nekem úgy sem fájt:)
2016. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire lyukas, ha nem kell gyökérkezelés, akkor fájdalom nélkül be lehet tömni érzéstelenítés nélkül is.

Ha a röntgen alapján gyökérkezelés is kell, akkor fogsz kapni a fogad köré érzéstelenítő injekciót. Ezt a fogínybe adják, és a szájpadlásba (nekem volt már több ilyen) ha jó fej a doki, akkor a szuri előtt fúj egy kis Lidocain-t az ínyedre, de akkor is könnybe fog lábadni a szemed.

:)

2016. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, remélem, büszke vagy magadra, amiért ilyen baromságokkal rémisztgeted.

Méghogy érzéstelenítés nélkül kibírni a tömést... még a tömés utólagos (tömés utáni napon történő) fúróval történő alakítgatását is nehéz kibírni, mivel nem vagy elzsibbasztva. Ne beszélj zöldségeket légyszi.

2016. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kapsz érzéstelenítő szurit (abszolút túlélhető), utána már semmit nem fogsz érezni órákig. A legkellemetlenebb az lesz, hogy sokáig tátva kell tartanod a szádat.
2016. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
"Utolso vagyok"..nem rémisztgetem nekem nem volt akkora lyuk rajta ezért is nem kaptam.Csak azt írtam hogy így is kinlehet bírni nem kell egyből belémkötni;)
2016. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Azért bírtad ki, mert elhalt az ideg, teee... akkor mit érzéstelenítsenek el?
2016. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
48%
Komolyan annyira bírom az ilyen okosokat..mint az előbb is írtam allergiás vagyok az érzéstelenítőre bármilyen hihetetlen is😀de csak hogy tudd ismertem a fogorvost,nem volt nagy lyuk rajta de azért jobb volt hogy betömte nem lett semmi bajom kibírtam☺
2016. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor a fogba vagyis a lyukba nem fog szúrni ugye?mert a legutóbb mikor húzott a lyukba adta és az kefyetlen volt.
2016. aug. 16. 21:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát azt mi nem tudhatjuk, mi vitte rá, hogy oda adjon, reméljük, most nem kell majd.


Előzőnek: nem okoskodok, nyugi van, a lidokain mellett van még érzéstelenítés, biztos, hogy kaptál valamit, mert kiugrottál volna az ablakon. Nekem tömtek érzéstelenítés nélkül, illetve nekikezdett a doki, én szóltam, hogy állj, qrvára fáj, és akkor csapott a homlokára, hogy bakker, nem adta be a szurit. Vén szenilis volt, el is rontotta a tömést, na de halottakról vagy jót, vagy semmit. :)

2016. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!