Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Életemben először húznak...

Életemben először húznak nekem fogat. Ki fogom bírni?

Figyelt kérdés
Remegve mentem el tegnap bedagadt arcal, két fogamat kell húzni. Mi vár rám? Rendbe szeretném tenni a fogaimat. Ez motivál de az ismeretlentől félek.

2016. aug. 19. 07:16
 1/4 anonim válasza:

Az ismeretlentől mindenki fél. A foghúzásról meg röviden:

Adnak érzéstelenítőt, de ettől nem lesz kellemes. Fájni fog, de csak rövid ideig.

Ez van. Összeszorítod lelki fogaidat és kibírod.

2016. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tegnap voltam foghúzáson :D csontfogat húztak. Beadják az érzéstlenítőt, de az nem fáj csak egy nagyon kicsit. Aztán kiküldenek 10 percre hogy hasson az érzéstelenítő. Visszahívnak, beülsz a székbe és húzzák. Hát, nem lesz kellemes, nagy feszülést fogsz érezni. Nekem ropogott is.. O.o
2016. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi fájdalmat nem lehet érezni .
2016. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy jol beadott erzestelenito utan kb a fejedet is lemuthetik. Persze ez csak akkor igaz, ha nincs gennyes gyulladasban a fog. 4 fogamat huztak,3 dbot meg sem ereztem, 4. Meg durvan be volt gyulladva, kegyetlenul fajt, amikor kivettek...de! Az a fajdalom kis ar azert cserebe, h tobbet nem faj!!!! Kitartas, tul fogod elni!
2016. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!