Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki aki atelte mar, leirna...

Valaki aki atelte mar, leirna nekem mit csinal az orvos ha koronat akar tenni az elso faogaimra?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom ota rossz es foleg csunya elol a fogam.nagyon feltem mindig elmenni fogorvoshoz csak akkor mentem ha nagyon fajt.sajnos a hatso fogaimmal is sok baj volt.

most elol is faj mar es le is tort ami mostmar tenleg tarthatatlan ,holnap megyek fogorvoshoz de nem Magyarorszagon elek es most sokkal jobban felek

legalabb ha nem is mindent ertek meg abbol amit az orvos mond tudni szeretnem it fog csinalni es persze hogy mennyire faj

nagyon koszonom


2010. ápr. 19. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Érzésteleníteni fog, utána nem fáj. Lecsiszolja a fogat, és ráteszi a koronát.
2010. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lecsiszolja odáig rendben, de elméletileg csak egy ideiglenes koronát kapsz rá először, hogy ha esetleg fájna a csiszolás után akkor ebből ne legyen probléma, mivel lehet, hogy az ideget eléri és gyökérkezelni. Ha fáj gyökérkezeli és utána teszi rá a koronát ha nem akkor gyökérkezelés nélkül ugyanezt.
2010. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, igaz, már olyan rég volt szerencsére, hogy el is felejtettem, pedig csinálták pár fogamon.
2010. ápr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fuu koszonem szepen!osszeszedem magam es indulok!!!
2010. ápr. 20. 10:19
 5/5 A kérdező kommentje:
ő
2010. ápr. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!