Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek maradt foghuzas utan...

Akinek maradt foghuzas utan szilank a fogaban az mekkora volt?

Figyelt kérdés

Kijott magatol?Kiszedettetek?Ha magatol kijott akkor az mennyi ido alatt?Kilokte az iny,vagy nektek kellett kiszedni amikor mar annyira kijott?

Kedden szedtek ki a jobb also bolcsessegfogam(visszintesen nott) maradt egy szilank benne,amit tegnap az inyem elkezdett kilokni,szerintem eleg gyors utemben.Voltam dokinal,szerinte ki fogja lokni,o nem bantana a friss sebet!Kicsit varjak.Na de megis mennyit?Szerinte lehet 1-2 het is.Nagyon rossz helyen akar kijonni szurja a nyelvem,enni,inni beszelni alig birok miatta!


2016. aug. 20. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett kijönni egy szilánk, amikor a seb már majdnem beforrt, elég nagy darab volt, egy fertőzlenített csipéesszel húztam ki.
2016. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mivel fertotlenitetted a csipeszt?Honnan erezted hogy ki tudod szedni?Mennyire mozgott?

Az enyem tegnap egy 1x1 mm kis szuro "folt" volt,a hegye latszott csak ki, ma mar kb 2x5 mm nagysagu.Ha ovatosan megpiszkalom akkor meg se moccan!

Viszont kicsit korulotte pirosas az inyem.

Ezt vajon ilyenkor lehet kenni ilyen iny gellel?pl dologel vagy mas amit a babaknal fogzaskor hasznalatos?Nekem a luktol egy olyan 5-10mm-re jon ki,ott kennem.

2016. aug. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!