Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kieshetett a vérdugó?!

Kieshetett a vérdugó?!

Figyelt kérdés
Mert már több mint 20 perc eltelt és még mindig vérzik és kb20 percel a húzás után kieset valami kis fehér dolog olyan volt mintha letört volna a fogam nem volt vékony hanem vastag 2-3mm széles és 1-2mm vastag fehér olyan mint egy fog darabb

2016. aug. 22. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:
A doki adot gézt de azt nem vettem még le csak egyszer már felgyülemlett a nyálam és felnyomtam a vattáig aztán vissza de egy picit a vattát is átitata és pár másodpercre éreztem azt a darabott.
2016. aug. 22. 15:51
 2/4 A kérdező kommentje:
A vattát mikor lehet kiszedni
2016. aug. 22. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor amikor eláll a vérzés.


amúgy igen kieshet. az az 1-2 mm-es darab meg gondolom szilánk lehetett a kihúzott fogad maradványából, lesz még belőle pár db.

2016. aug. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na tehát most a fog helyén egy alvadt vér zselét látok és már nemis vérzik és egy szintben van az inyel amúgy ha nyelek nem fog kiesni vagy valami meg ehet?
2016. aug. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!