Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK-s fogorvos kihúzza...

SZTK-s fogorvos kihúzza egyszerre mindkét alsó bölcsességfogam? És ha szájsebészetre küld az is lehet ingyenes?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen orvos van ott. Nekem egyet kellett volna húzni, azzal is háromszor mentem vissza és még azután is azt mondta hogy ilyen meg olyan gyógyszert kell rászedni először. Aznap este elmentem a maszekhoz és fél óra alatt rendbe lett, kihúzta.
2016. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktak úgy húzni hogy mindkét oldalon legyen seb, mert akkor nem tudsz hol enni. Egy oldalon megoldható max 3-4. a vérzéstől függően. Egy is megterhelő amúgy, elég azzal vigyázni.

Ha ő küld be akkor ingyenes, plusz a Szentkirályi utca ingyenes mindenkinek.

2016. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak kettőt egyszerre, hisz nem lenne hol enned utána. Nekem még a két felső 4-esem se tömte be az orvos ugyanakkor, másnap mentem vissza.
2016. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Snorri ***** válasza:
Sima fogorvos nem húz bölcsességfogat, ha meg is próbálja, akkor általában csak széttöri, és elküld a szájsebészetre. Van ingyenes szájsebészet, természetesen, szerintem kezdj ott rögtön. Nekem van barátnőm, akinek altatásban szedték ki 3 bölcsességfogát egyszerre.
2016. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!