Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor mondjam el neki hogy...

Mikor mondjam el neki hogy műfogsorom van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem idevaló téma, de a -társkeresési problémák- rovatnál leginkább fiatalok vannak, és kicikiznének ezért.

44 évesen, 5 év egyedüllét után megismertem valakit egy társkeresőn. Eddig minden oké, tetszünk egymásnak. Levelezünk, de nemsokára sor kerül a találkozóra is. Pár éve megcsináltattam a fogaimat, a felső fogsor annyira rossz állapotban volt, hogy kénytelen voltam egy teljes, kivehető fogsort csináltatni. Lévén, hogy nem volt 1-2-3 millióm a fogbeültetésre. Nem látszik hogy mű, nem is ez a gond, hanem ha tényleg összejövünk, amit én már nagyon szeretnék, észre fogja venni csókolózásnál? Ha elmondom neki előre, elszalad. Tudom, hogy ciki, de mit tegyek? Ezért magányra leszek ítélve egész életemben? Olyanok válaszát várom, akinek szintén ilyen kivehető foga van, és hogy kezeli ezt a partnere?



2016. aug. 28. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel neki, akkor ez nem számít, 10000000x jobb így, mintha elfogadtad volna a tényt, hogy nincs felül fogad és marad így, a lehetőségeidhez mérten mindent megtettél.

Ha csak ekkora érzelmi intelligenciával rendelkezik, akkor meg ne rá van szükséged.

2016. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem most rögtön nem kell mindent elmondani. Mindenkinek vannak titkai, ti még sohasem találkoztatok. az, hogy jót leveleztetek egy ideig, nem azt jelenti, hogy ebből kapcsolat lesz. nem kell lerohanni az összes titkoddal és magánügyeddel. hidd el, ő sem makulátlan. majd apránként megosztjátok egymással a titkaitokat.
2016. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!