Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S 1.5 hete huzták ki...

S. O. S 1.5 hete huzták ki egyik alsó hátsó fogam nehéz huzas volt! Egyáltalán nem fáj már és a lyuk szépen össze hizodott viszont oldalt kilátszik a fogmeder csontom, masik oldalt pesig meg duzzadt az ínyem, ez normális?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 22:38
 1/2 anonim válasza:

A legjobb tanács, amit adhatok, hogy minél gyorsabban hívj fel egy rendelőt! Ha van módod rá, akkor mindenképpen valami magánrendelőt keress, és sürgősen menj el, hogy tudják kezelni! Valószínű ínygyulladásod van, azért duzzadt. Azt még rendbe lehet hozni gyorsan. Nekem is volt ínygyulladásom. Van rá antibiotikum is, de csak receptre.

Szóval! Fertőtlenítsd a szád valami gyengébb szájvízzel! Ne használj pl Listenrine-t ebben az esetben, mert az mar. Menj el fogászatra! És duzzanatra, gyulladásra van egy gyógynövényt tartalmazó készítmény. Aperisan. Vény nélkül kiadják. Azt használhatod, de mindenképp kérdezz majd rá a fogászaton, mert én nem vagyok orvos, csak tapasztalatból beszélek! Remélem segítettem! Csak nyugalom, és jobbulást! :)

2016. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképp megnézetem
2016. aug. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!