Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után ez normális?

Fogtömés után ez normális?

Figyelt kérdés
Egy elég csúnya szuvasodást tömtek be fent a bal első fogamon, kicsit sajog és nagyon érzékeny a hidegre, annyira hogy akkor is fáj hogyha szájon át beszívok levegőt, ez normális?
2016. aug. 26. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Vicces :D Szinte majdnem ugyanez van nálam is. Csak az oldalsó előrébb lévő fogamról van szó.

A fájdalom csak aznap volt. Azonban az érzékenység 2 hét után is megvan, a hideg levegőtől is.

Így a jövőhéten megyek is vissza. Lehet fognyaktömés lesz, vagy egy gyökérzkezelés. :D

Félek, mert a tömés fájt abból kifolyólag, hogy nagy volt a lyuk, de így nevetni sem tudok, illetve jön az egyetem, és nincs egy érzékeny fogra szükségem :)

2016. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak azért nem fájt mert kaptam injekciós érzéstelenítést szóval azt se éreztem volna kb ha kiverik a fogaim :D

Amúgy most épp enyhébb kicsit az érzékenysége, lehet elmúlik majd.

2016. aug. 26. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kaptam szurit. :D Azonban mégis nagyon durva volt.

Húzták már fogam, szintén szurival nem fájt. Tömték másik fogamat, alig éreztem valamit. Csak ez volt borzalmas.

Az orvos mindhárom esetben ugyanaz volt. :)

2016. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól meg kellett boncolni, nekem az elsőn annyira szuvas hogy elől feketén átdereng a hátul lévő lyuk, mégse fájt csak berezonált az egész fejem az egyik eszköznél meg valamiért a két fog közé benyúló ínyrésszel pici éreztem pedig egyébként a felső ajkam olyan volt mintha háromszorosra töltötték volna kollagénnel és mozgatni se tudtam (gondolkoztam gyorsan elfutok a kedvenc piercingesemhez egy szépségpötty piercingért :D )
2016. aug. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!