Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem bírok a tömött...

Miért nem bírok a tömött fogamra ráharapni?

Figyelt kérdés
A történet 1 hónapja kezdődött, elmentem fogorvoshoz fájdalom nélkül, szokásos ellenőrzésre. Ekkor derült ki, hogy két lyukas fogam is van. Betömte az egyiket, elég mély lyuk volt sajnos. A tömés után folyamatosan érzékeny volt a hidegre-melegre, ráharapni nem bírtam. Olvastam, hogy idő kellhet, hogy a fog megnyugodjon, ám két hét után csak visszamentem, ekkor gyógytömést rakott bele, ami 2 nap után már teljesen jó volt, most is benne van még. A másik lyukas fogammal szerdán voltam, az két fog közötti lyuk volt, szintén mély. Rákérdeztem, hogy a múltkori dolog miatt, nem-e gyógytöméssel kéne tömni először, de megnyugtatott, hogy nem lesz semmi gond, ő a végeleges javasolja. Azóta is kellemetlen , tompa fájdalmat érzek elég sokszor, ráharapás nem megy, hidegre érzékeny. Félreértés ne essék, nem a dokit hibáztatom, fájdalom nélkül szépen megcsinálta, türelmes volt, ami nekem fontos, mivel féltem nagyon, de nagyon elkeserít, hogy egy sima tömés után fáj a fogam, előtte meg nem. Mi lehet a gond? Szerdán vissza megyek hozzá, mert mondta, egy hétig még érzékeny lehet, de ez azért jóval több annál...Lehet a tömésre vagyok érzékeny?
2016. szept. 3. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs röntgenszemünk, mielőbb menj fogorvosodhoz megbeszélni vele a történteket!
2016. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!