Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 19 évesen 11 lyukas fogam...

19 évesen 11 lyukas fogam van. Nagyon Félek a fogorvostól. Mit fog szólni, ha Elmegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Dörzsölni fogja a kezét, hogy mennyi pénz fog neki befolyni pár hét alatt :D

Hidd el, őt ez egyáltalán nem fogja érdekelni.

2016. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépen sorban megcsinálja, aztán mehetsz világgá. Csak egyre több lesz, ha vársz vele. Én egy fogam miatt mentem el, és kiderült, hogy 5 lyukas volt, 2ben meg tömést cserélt.
2016. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a dolga, hogy ítélkezzen, hanem hogy rendbehozza a fogaidat. Nyugi, csak menj el minél hamarabb.
2016. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

ma 15:03


Fogorvos vagy, persze :D


ma 14:48


Te meg finomabban fogalmazhatnál és ne legyél már ennyire alpári!


Kérdező, neked meg azt javaslom, mindenképp menj el fogorvoshoz!

Nekem is volt egy lyukas fogam, de én inkább az eltávolítása mellett döntöttem.

De ne ijedj meg, nem jelenti azt, hogy mind a 11 rossz fogad távolíttasd el! :D

Csak úgy mellékesen jegyeztem meg, hogy én hogy szabadultam meg tőle.

A lényeg, hogy tömni fogja a fogad, vagy csinál vele valamit.

De mindenképp menj el vele és ne félj! :)

2016. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan van ilyen pontos diagnózisod, ha még nem mentél el fogorvoshoz, de te is tudod, hogy sajnos magától nem fog javulni a helyzet, csak akkor ha elmész. Úgyhogy menjél! És megint, és megint, és megint, egészen addig, amíg van miért visszarendelnie! Nem muszáj maszekhoz menned, ha nincs rá annyi pénzed, a lényeg az, hogy menj, és csináld végig az egészet, hogy az összes fogadat rendbe hozzák!

Utána egész más érzés lesz, hidd el, egy csomószor úgy mehetsz majd fogdokihoz ellenőrzésre, hogy azzal jössz el, hogy nem kellett csinálnia semmit, és közben sem fog fájni a fogad sose! :)

2016. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Érdemes maszekhoz menni, mert a körzetisek csak arra mennek, hogy minél előbb végezzenek veled, összecsapják a munkát, tisztelet a kivételnek. A mi körzeti dokink úgy töm, hogy pár hónapon belül kiesik mindenkinek, ráadásul fizetni kell érte. Igen, a körzetinél. Anyám ment hozzá múltkor, hogy kihúzassa egy fogát, ránézett a doki és közölte, hogy ezt nem lehet kihúzni, viszont látásra. Elment egy maszek orvoshoz, az 2 perc alatt úgy kiszedte neki, hogy meg se érezte.
2016. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"fizetni kell érte. Igen, a körzetinél."


Remélem, nem támogatod ezt azzal, hogy csak itt teszed szóvá, hanem pl. a betegjogi képviselő is tud már róla. Ő mit reagált?

2016. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoztam vele. Többen szóvá tették neki, hogy miért kell fizetni, mindig azt mondja, hogy az anyag árát ki kell fizetni.
2016. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem azt fogja mondani, hogy hülye vagy. Megérdemelnéd, hogy az összes fogad kihulljon.

19 évesen ennyi eszed legyen...

2016. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én úgy jelentkeztem be a fogorvoshoz, hogy minimum 3 fogam lyukas, a többiről nem tudom eldönteni és tömje be. Amikor megnézte a fogaimat, kiderült h egyik sem lyukas. :D csak el volt színeződve picit.

Amúgy nem szól semmit, biztos látott már rosszabbat is.

2016. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!