Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kecskeméti Dent-A-Lux fogorvos...

Kecskeméti Dent-A-Lux fogorvosi rendelőben fogszínű tömések ára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy a kecskeméti Dent-A-Lux fogorvosi rendelőben mennyibe kerülnek a sima fogszínű tömések? Olyan válaszát várom, aki járt már náluk és pontos árat tud, nem csak tippel. Gondoltam rá, hogy felhívom őket, de telefonban valószínűleg nem fognak árat mondani, én meg személyes konzultációra még nem szeretnék menni, mert nem kecskeméti vagyok, illetve több dolgot is csináltatnék náluk, fehérítés, stb.. Szóval csak akkor szeretnék egyáltalán konzultációra is elmenni, ha össze raktam egy nagyobb összeget és egyből bele tudunk vágni a renoválásba.. :-) Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 10. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondanak árat,ha felhívod őket, de általában egy városban hasonló árakban dolgoznak. Ez fix összeg. Többet nem fognak kérni. Inkább kevesebbet, ha mondjuk csak pici lyukat kell megcsinálni.
2016. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommented, de nem hiszem, hogy hasonló árban dolgoznának a városban bárkivel is... Nagyon komoly a rendelő, szerintem Magyarország egyik legjobb, ha nem a legjobb rendelőjéről van szó. Biztos vagyok benne, hogy nem átlagos áron dolgoznak. 15 és 30 ezer forint körülire tippelnék egy tömést náluk.
2016. szept. 10. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Több helyen is voltam Kecskeméten. Ahol te mondtad ott nem. Nem a rendelő adja meg azt, hanem az orvos tehetsége. Persze a felszereltség is számít, de magánba mindig van minden. 30 ezret nem fognak egy tömésért elkérni. 10 ezer forint körül lesz. Maximum. Gyökérkezelés 15 körül.
2016. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Viszont ha ajánlhatok akkor: Viktória Dentál. Ott jól dolgoznak, kedvesek, gyorsan adnak időpontot. Én csak pozitívumot tudok mondani.


[link]


Itt a link. :)

2016. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Illetve még annyit, hogy ott biztos nem lesznek előtte. Az időpontokat úgy csinálják, hogy ne kelljen várnod. Persze sürgős eset lehet.
2016. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rolandtom válasza:
Nem tudom, aktuális-e még, de Dr. Kőhalmi Tamás rendelőjének (Kecskemét, [link] tömés és egyéb fogászati árai fent is vannak a weboldalán.
2019. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!