Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A körzeti fogorvosi rendelőben...

A körzeti fogorvosi rendelőben miért akar engem az asszisztens mindenáron a fogorvos lányához küldeni?

Figyelt kérdés

Apám nemrég elmenet a körzeti fogorvoshoz kihúzatni a fogát. A Doktor úr szinte egyből fogadta őt, és ki is húzta a fogát. Én úgy 2 héttel azután mentem el ugyanoda, és direkt a doktor úrhoz kértem időpontot, de az asszisztens azt mondta, hogy már nem a doktor úr a körzeti fogorvos, hanem a lánya. Anyám azt mondja, hogy ez hülyeség.

Annyit tudni kell a doktornőről, hogy nem rég végzett, és állítólag az asszisztense húzza ki fogakat helyette, mert ő "nem meri".

Amikor ott voltam nála egyszerűen nem vette észre a rossz fogam, pedig még tályog is volt mellette, azonkívül, hogy egy hatalmas lyuk tátongott rajta.

Arról lehet szó, hogy senki sem akar a lányhoz menni, ezért a "balekokat" írják hozzá? Engem más helyeken is sokszor baleknak néznek. :(



2016. szept. 10. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Benézheti, ha frissen végzett. Pénzes orvos is lehet...(Sokat fizettek így elvégezte). De, ha nem meri akkor minek csinálja? Ne hogy már egy foghúzást ne merjen én kihúzom bárkinek, csak képzettségem nincs. :D


Elvileg úgy nem jönnek ki az orvosiról és nem lesznek orvosok, hogy nem csináltak ilyen dolgokat és ennyire béna legyen. De lehet valóban ennyire béna és ezért küldenek hozzá embereket, hogy "gyakoroljon". Elég gáz.


Fogorvosokban kizárólag magánrendelésre érdemes elmenni. Körzetit ahogy van el kell felejteni.., mert látod.. szar... Csak, hát pénz.. Spórólni kell rá.

2016. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

A városomban, ahol élek, az ügyeletes rendelés nagyon jó! Ők maszekben is nyomják.

Viszont az előbb említett fogorvosnő férje is fogdoki. Na ő meg full maszek, de nagyon rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Amikor ott voltam, betett a lyukas fogamba valami "gyógyszert", aztán meg azt mondta, hogy egy hét után menjek vissza. Hétvégén viszont már nagyon fájt az a fogam, így elmentem az ügyeletre, ahol mondták, hogy ez a "gyógyszer" maximum 3 napig lehet benne a fogban, mert ha tovább benne marad az már káros. Kivették, és betömték a fogat, a több hetes fájdalmam pedig megszűnt!

Szóval a magánrendelés sem mindig kóser!

2016. szept. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!